Asus eeepad tf101g-1b061a 16gb 10 3g tablet

By
Updated: Eylül 2, 2012
Asus-eeepadAsus eeepad tf101g-1b061a 16gb 10 3g tablet Benzersiz, şık desenli ultra ince ve hafif tasarım Sadece 12.98mm olan süper ince profili ve 695g ağırlığı ile rahatlıkla yanınızda her yere taşınabilen Eee Pad Transformer, benzersiz dokusu ile de kolaylıkla kavranarak sanki elinizden kayacakmış hissi uyandırmaz.

Dock ünitesi ile pad ve netbook modları arasında kolay dönüşüm ve 16*1 saate varan pil ömrü
Transformer, opsiyonel dock ünitesi ile piyasadaki diğer tabletlerden ayrılır. Benzersiz Android Fonksiyon tuşlara sahip tam QWERTY klavyesi, tablet Transformer‘ı, tam donanımlı bir notebook formuna dönüştürür.

Kolay dosya paylaşımı ve bellek artırma için touchpad, 3.5mm kulaklık girişi ve yerleşik bir SD Card okuyucunun yanı sıra 2 USB port, Transformer’i çok amaçlı bir medya merkezi haline getirir. Dock ünitesi Transformer’in 9.5 saat* olan pil ömrünü 16 saate* kadar uzatır. Bu yüzden, kullanıcılara hem iş hem de oyun için tüm gün kullanım olanağı sağlar.

Kullanıcıların .doc, .xls ve .ppt uzantılı dosyalarını daha etkileyici hale getirmelerine olanak sağlayan profesyonel bir mobil ofis çözümü olan Polaris® Office® 3.0 yüklü olarak gelen Transformer, ayrıca bir yıllık sınırsız ASUS WebDepolama alanı ile de her zaman her yerden dosyalarınıza ulaşma imkanı sunar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir