Asphalt 6 android Hd

By
Updated: Ağustos 24, 2012
Asphalt 6 slaytAsphalt 6 android Hd sizde telefonunuzdan araba yarışı oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre arkadaşlar en muhteşem android araba yarışı bu bence ileride ne üretilir nasıl olur bilemem ama şu anda yapılmış en muhteşem oyun hadi oynamaya başlayın bakalım beğenecek misiniz.

Unutma : asphalt 6 apk, asphalt 6 indir, asphalt 6 oyna, android asphalt 6 indir, asphalt 6 apk indir, asphalt 6 android indir, asphalt 6 android, asphalt 6 indir android, asphalt 6 apk full

Asphalt 6 indir

Asphalt 6 android Hd Video :

Asphalt 6 android Hd Yorumları :

  • Mustafa – 09 Haziran 2012 Cumartesi – 1.3.3 sürümüne sahip Motorola XOOM

Oynadığım en iyi yarış Gerçekten oyunda kontroller süper. Araçlar envai çeşit. Görüntü kalitesi muhteşem. Ama gerçekten zor ve eğlenceli. Tavsiye ederim. Ben motorola xoom da oynadım hiçbir sıkıntı yok.

  • eypix – 26 Nisan 2012 Perşembe – Sürüm 1.3.3

tek kelime ile süper asphalt’ı bilen bilir.araba yarışı konusunda tartışılmaz.lise hayatımız onla geçmştir çoğumuzun.neyse oyuna gelince oyun süper,grafikler harika.1 yıldız verenler niye vermiş anlamadım,sanırım rakip şirketlerden.ben oyunu aldım çok memnunum.siz de alın,siz de memnun olun.

  • kemal bozkurt – 10 Temmuz 2012 Salı – 1.3.3 sürümüne sahip Samsung Galaxy S2

CEVAP YAZIN LÜTFEN Ya arkadaş apple store da çatır çatır piyasada asphalt 7 google playda neden yok yada çıkış tarihi ne zaman bılen varmı?

Arananlar

asphalt 6,asphalt 6 oyna,galaxy s3 asphalt 6 apk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir