Android’in Alışveriş Uygulamaları

By
Updated: Eylül 3, 2014
Android'in Alışveriş UygulamalarıArtık gün geçtikçe bütün işlerimizi internetten yapmamızı vakit kazanmamızı sağlayan uygulamaların sayısı daha da artış gösteriyor. Teknolojinin ilk başların da bu durum sadece bilgisayarlarımız da etkiliyken artık internetin tabletlere, telefonlara taşınabilen cihazlarda da kullanılması mümkün olduğu için istediğimiz her yerden hayatımızı kolaylaştıracak, kurtaracak bu mükemmel uygulamalara ulaşmamız çok kolaylaştı, öyle ki hayat kurtarıcılarımızı cebimiz de taşıyor hale geldik.

Birçoğumuzun özellikle de kadınların alışveriş yapmak vazgeçilmez bir tutkudur. Alışveriş bir tutkunun yanı sıra yapmak zorunda olduğumuz bir şeydir. Giyimden tutun yemeye içmeye kadar mutlaka bunların alışverişini yapmak zorundayızdır. Ama böyle yoğun, koşuşturmayla, özellikle de çalışan insanların bütün gününü iş yerlerinde geçirmek zorunda oldukların da alışverişe ayıracak pek fazla vaktimiz kalmıyor maalesef. Artık son sürat gelişen teknolojiyle birlikte alışveriş derdimiz de alışveriş yapmaya kalmayan zamanlarımız da androidin uygulamaları sayesin de ortadan kalkmış duruma gelmektedir. Artık nerede olursanız olun ister eviniz de ister işyeriniz de hatta yolda otobüste istediğiniz her yerde telefonunuz da veya tabletiniz de bu uygulamalar olduğu sürece hiç vakit kaybetmeden saatlerce dolaşmanıza gerek kalmadan alışverişlerinizi bir tıkla kolayca halledebilirsiniz. Birkaç uygulama örneklerinden bahsedeceğim sizlere.

Yemek sepeti;  önceleri sadece bilgisayarınızdan girerek yemek siparişi verdiğiniz bu siteden artık Android işletim sistemi olan telefonlarınıza da bu uygulamayı yükleyerek cep telefonunuzdan da istediğiniz her yerde sipariş verebileceksiniz. İşten çıktınız ve eve gidiyorsunuz çok açsınız yemek hazırlamakla, ya da vereceğiniz siparişin gelmesini bekleyecek sürede dayanacak gücünüz yok. İşte bu uygulama sayesinde istediğiniz yemek menülerini girerek istediğiniz yemek siparişini cep telefonunuzdan yolda eve giderken de verebilirsiniz eve geldiğiniz de belki de yemeğiniz de sizinle aynı sürede eve gelmiş olacaktır.

Limango; Daha önceleri de internet üzerinden alışveriş yapabiliyordunuz ama yalnızca bilgisayarınızdan. Sürekli bilgisayarınızın başından olamadığınız için indirimlerden veya diğer fırsatlardan haberdar olmanız pek mümkün olmuyordu. Ama artık bu uygulamayı android işletim sistemli telefonlarınıza indirerek yapılan indirimlerden, diğer tüm fırsatlardan anında bilgi sahibi olmanız mümkün duruma gelmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir