Android Telefonlarda ki Oyunlar

By
Updated: Eylül 22, 2017
android-telefonlardaki-oyunlarAndroid Telefonlarda ki Oyunlar

 

android-telefonlardaki-oyunlar-bilgi

Oyunlar eğlenceli zaman geçirmek ve kafa dağıtmak için bire bir olan uygulamalardır. Bu uygulamaları zamanınızı eğlenceli hale getirmek için kullanabildiğiniz gibi kişisel gelişim için de kullanabilirsiniz. Hafıza ve zeka geliştirici oyunlar hem eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda kişisel gelişiminize de katkıda bulanacaksınız. Bazı oyunlar sizi öyle alıp götürür ki adeta bağımlısı olursunuz. Özellikle bölüm atlanan oyunlarda sona daha çabuk ulaşmak ve bir sonra ki bölümü görmek için can atarsınız ve bu da sizin sürekli o oyunla ilgili olmanıza neden olur. Bu oyunları oynayabilecek platformlar oldukça fazladır.

android-telefonlardaki-oyunlar-bilgiler

Bilgisayarlar, tabletler, oyun konsolları, cep telefonları bunlardan temel olanları. Ama her zaman el altında olan , her yerde ve her an yanınızda kolaylıkla taşıyabildiğimiz akıllı cep telefonlarımızda bunu daha rahat yapabildiğimiz aşikar. Onun için akıllı cep telefonlarında oynanabilen oyunlardan bahsedeceğiz. Önceleri telefonlar işletim sistemlerine göre farklı oyunlar destekleseler de şimdilerde akıllı cep telefonlarda ki farklı işletim sistemleri dahi artık önemli değil. Farklı işletim sistemine sahip cep telefonlarda aynı oyunların oynandığını sık olarak görebiliyoruz. Ancak yine de işletim sistemleri bu oyunların kalitesini kullanıcıya sunmada bir etken. Eğer ki android işletim sistemine sahip bir akıllı cep telefonuna sahipseniz sizler için android telefonlarda ki oyunlardan bahsedeceğiz.

android-telefonlardaki-oyunlardan

Android telefonlarda ki oyunların sayısı oldukça fazla. Bunların hepsinden bahsetmek pek mümkün değil. Ondan dolayı sizler için en popüler oyunları derledik.. Cundy Crash Saga Bir döneme damgasını vuran en popüler android telefon oyunu olan Candy Crush Saga oldukça eğlenceli bir oyun olmasıyla öne çıkıyor. Bir şeker oyunu olan bu uygulamada amaç aynı renkte ki şekerleri bir araya getirerek patlatmak. Bölüm atlanan bir oyun Candy Crash Saga. Bölüm atladıkça oyun zorlaşıyor ve bazı bölümler geçilemez hale geliyor. Günlerce oynanıp geçilemeyen bölümler var fakat oyun hakkınız varsa sürekli oynayabilirsiniz. Oyun hakkı bölümleri geçemediğiniz takdirde bitiyor. Yani sınırsız can hakkınız yok. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bu oyunu Facebook’ta da oynayabiliyor veya bağlantısını Facebook’tan kurarak telefonunuzdan başladığınız oyuna Facebook’ta kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

android-telefonlardaki-oyunlar-hakkinda

Diamond Dash Bu oyunda oldukça popüler olan oyunlardan Cundy Crash Saga oyununa benzerlik gösteriyor. Bunda da aynı renkleri bir araya getirip patlatıyorsunuz. Temple Run Yine bir dönemin en popüler oyunlarından olan Temple Run da android telefonlarda ki oyunlardan. Bu oyunda arkanızdan kovalayan bir canavar var ve ondan kaçarak altınlar toplayıp , engellerden geçip bölüm bitirmeye çalışıyorsunuz. Macera sevenler için vazgeçilmez bir oyun. Clash Of Clans Her yerde görebildiğimiz yine popüler anroid oyunlarından. Bu oyunda ki amacınız kendi kabilenizi kurmak ve savaşları kazanmak. Savaşları kazanarak yeni yerleşim yerleri ele geçiriyorsunuz. Bu oyunda başarılı olmak için tek yapmanız güçlü olmak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir