Android Telefonda Mail Sistemi

By
Updated: Mayıs 31, 2016
Telefondan-mail-sistemiAndroid Telefonda Mail Sistemi

Android Skype, Outlook, Gmail hakkında bilinmeyenler!

Android telefonlarının bir çok opsiyonu bulunduğundan dolayı A, B işletim sistemlerinden oldukça farklı konular da mevcut diyebiliriz. Android’de canlı kamera, ses kalitesi vb birçok özellik daha farklı şekiller de görev almaktadır elbette bu Android kullanıcılarını bir yandan sevindirirken bir yandan da üzüntüye karıştırır. Eğer ki konularımızı başlıklar altında inceleyecek olursak bu başlıklarımızı kuralım.

Android Skype nasıl işlenir? Nasıl kullanılır?

Bilgisayar üzerinde skype’yi nasıl kullanıyorsanız eğer ki cep telefonu üzerinden de aynı şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz eğer ki sizlere bundan daha rahat bir şekilde bahsedecek olursak cep telefonuna özel olarak tasarlanan Skype programını ilk olarak Google Play Merkez’den indirmeyi sağlayabilirsiniz. İndirdikten sonra kurulan uygulama’ya giriş yaparak Skype hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz peki farkları nedir diye soracak olursanız eğer ki Bilgisayar’a göre daha iyi ses kalitesi sağladığını ve çoklu sohbetler de daha etkili olduğunu dile getirebiliriz.
Telefonda-mail

Android telefonlar da Outlook

Android telefonlar da Outlook kullanımı oldukça kolay diyebiliriz arkadaşlar ve daha fazla özelliklerin, hızlılığın bir arada olduğu outlook’dan bahsedilecek olursak eğer ki sizlere ;

Outlook hesapları biliyorsunuz ki bilgisayar üzerinden oldukça geç bir şekilde açılacaktır. Bu durum sizleri ve kullanıcıları oldukça üzmektedir fakat Cep telefonundan outlook hesabını daha hızlı bir şekilde açabilmeniz mümkündür diyebiliriz. Günümüz de outlook hesap satışları oldukça fazladır eğer ki sizler de hızlı bir şekilde outlook hesabı açmak istiyorsanız cep telefonunuzdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Android telefonlar da Gmail nasıl?

Android cep telefonların da Gmail ne işe yarar diye aklınız da eğer ki bu tür sorular mevcut ise bu tür soruların en basit cevaplarındn bir tanesi Google Play Merkezi tamamen Gmail ile alakalı olarak yürümektedir diyebiliriz. Gmail Google’nin mail sistemi olduğundan dolayı veGoogle Play merkez’in bağlantısı diyebiliriz.  Günümüz de hemen hemen herkesin gmail hesabının olduğunu dile getirebiliriz. Eğer ki henüz bir gmail hesabınız yok ise açabilirsiniz ve cep telefonun da daha hızlı olduğu gerekçesini de sizlere söyleyebiliriz. Mail bildirimleri ve mail gönderme de daha kolaydır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir