Android Telefon Modelleri

By
Updated: Eylül 28, 2017
android-telefon-modelleriAndroid Telefon Modelleri

 

 

android-telefon-modelleri-hakkinda

Akıllı cep telefonları hayatımıza son on yılda girmiş olan ve adeta hayatımızı ele geçiren elektronik ürünlerdir. Hayatımıza yön veren bu cihazlar aynı zamanda planlı bir yaşam imkanı da sunabiliyor kullanıcılara. Her anımızda bizimle birlikte olan akıllı cep telefonlarından yapılanların da sayısı oldukça fazla. Artık günümüzde aklınıza gelecek neredeyse her şeyi gerçekleştirebileceğiniz bu cihazlardan almak istiyorsanız iyi de bir seçim yapmanız gerekiyor tabi ki. Seçiminizi yaparken öncelikli olarak istediğiniz özellikleri göz önüne almalısınız. Bu özelliklerden bazıları ; batarya kapasitesi, kamera çözünürlüğü, ekran boyutu, telefon tasarımı, işletim sistemi, telefon koruma özellikleri( suya ve toza dayanıklılık, düşmelere karşı dayanıklılık gibi) telefon hızıdır.

android-telefon-modellerinden

Bunlardan hangilerinin sizin için daha önemli olduğuna karar verip ona göre seçim yapmalısınız. Zira bütün iyi özellikleri en iyi şekilde içinde barındıran bir telefon yok diyebiliriz. Telefon markaları bazı özellikleri daha ön planda tutarak üretimleri gerçekleştiriyor. Eğer android işletim sistemli bir akıllı cep telefonu almayı düşünüyorsanız sizler için bazı akıllı android telefon modellerini sizler için derledik. Özellikle akıllı cep telefon markaları son zamanlarda çıkardıkları telefonlarla çıtayı baya yükselttiler. Adeta birbirleriyle yarış içerisine giren bu markalar en iyi özellikleri kullanıcılara en uygun fiyatla sunmaya çalışıyorlar.

android-telefon-modelleri-neler

Android telefon modelleri son zamanlarda oldukça artış gösterdi. Yani akıllı cep telefonu piyasası baya kızıştı ancak bu yarışta hala ön planda olmayı başarabilen bir marka olan Samsung bu yarışta ki iddiasını son çıkardığı android telefon modelleriyle sürdürmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 8 Samsungun en son çıkardığı telefon modeli olan Samsung Galaxy Note 8 çerçevesinin oldukça azalmasıyla dikkati çekiyor. Büyük ekranıyla ve yüksek tasarım özelliğiyle de kullanıcıların beğenisini kazanan bu telefonun belki de en çok öne çıkan özelliği S Pen denilen kalemi. Bu kalemle kendi emojinizi yaratabilir , fotoğraflar üstüne düşüncelerinizi yazabilir ve resimler çizerek mesajlar gönderebilirsiniz. Ve de en göze çarpan özelliği başka dildeki metinleri S Pen i tutarak istediğiniz dile çevirebilmeniz.

android-telefon-modelleri-nelerdir

Huawei P9 Lite Son zamanlarda gördüğümüz bir marka olan Huawei markası android telefon modelleri olarak iddialı bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Huawei P9 Lite modeli ise bu markanın en göze çarpan telefonu. Ön kamerasında geniş açılı özelliği bulunan modelin ön kamera çözünürlüğü ise 8 mp. Arka kamera çözünürlüğü ise 13 mp. 3000 mAh batarya ömrü bulunuyor ve ekranı 5.2 inç.

Arananlar

buz devri,nokia-500

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir