Android Programları

By
Updated: Eylül 7, 2017
android-programlarindanAndroid Programları

 

android-programlari-neler

Android işletim sistemine sahip cep telefonları için geliştirilen bazı android programları vardır. Bu programlar ucu açık çeşitte programlardır. Oyun oynamayı seven kullanıcılar için oldukça tatmin edici oyunlar olduğu gibi dergi ve gazete okumak için buna imkan sağlayan programlar dahi mevcuttur. Önceliğiniz ne ise ona göre Google Play Store’dan dilediğinizi bulabileceğiniz bu programlar hayatımızı kolaylaştırıyor ve isteklerimize cevap veriyor. Oyun ve gazete-dergi okumak dışında hayatınıza da yön veren programlar mevcuttur. Özellikle kadınların ilgisini çeken diyet programları günlük olarak yediklerinizi takip ederek kilo kontrolü sağlıyor. Fitness programlarıyla da spor aktivitelerinizi yönetebilmeniz mümkün.

android-programlari-hakkinda-bilgi

Ayrıyeten hayatınızı planlayacak plan programları dahi mevcuttur. Fotoğraf tutkunları için en güzel efektleri bulabileceğiniz fotoğraf düzenleyici programlardan kendinizde beğenmediğiniz noktaları değiştirebileceğiniz fotoshop programları da kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Şimdi gelin tüm bu android programlarını inceleyelim. Yazıo Yazıo bir diyet programıdır diyebiliriz. Birçok diyet programı mevcuttur fakat Yazıo sizlere oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor ve hayatınızı tam anlamıyla ele geçiriyor diyebiliriz. Tabi ki bu ele geçirmek kötü anlamda değil istediğiniz kilo ve forma ulaşmada hayatınızı kontrol altına alıyor demek daha doğru olacaktır. Programı yüklediğinizde kişisel bilgiler isteniyor .

android-programlari-hakkinda

Bu istediğiniz kiloya ulaşmada günlük harcamanız kalorinin hesaplanabilmesi için gereklidir. Kişisel veriler boy , kilo, yaş, cinsiyet bilgileri girildikten sonra istediğiniz kilo ve bu kiloya ne kadar zamanda ulaşmak istediğiniz soruluyor ve buna göre bir kalori hesabı çıkarılıyor. Bu hesap işlemleri de yapıldıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Günlük olarak yediğiniz ve içtiklerinizin yiyecek ismini girerek kalorilerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yazıo’nun telefonlarda ki günlük adım sayacı programlarda bağlantısı mevcut ve Yazıo üzerine aktarılıyor buradan verdiğiniz kalori. Yazıo’ya günlük aldığınız kalori dışında yaptığınız aktiviteleri de girerek günlük totalde almış olduğunuz kaloriyi görebiliyorsunuz.

android-programlari

Greenify Greenify uygulaması birçok telefon kullanıcısının yaşadığı genel bir soruna çözüm üretiyor. Akıllı cep telefonları normal kullanımda biliyorsunuz ki girdiğimiz her sayfası hafızasına kaydediyor. Bu kaydedilen sayfalar telefonun arka planında kayıtlı olarak kalıyor ve telefonun yavaşlamasına sebep olabiliyor. Buna bildirim penceresi de dahildir. Greenify bu uygulamaları temizleyerek telefonun arka planını sonlandırıyor otomatik olarak. Snapseed Snapseed uygulaması bir fotoğraf düzenleyicisidir. Android programları arasında en iyiler arasında gösterilen bu uygulamalarla çektiğiniz fotoğraflara mükemmel efektler katabilirsiniz. Poweramp Poweramp da yine en iyi android programlarından gösterilen bir uygulama. Bir müzik oynatıcı olan bu programlara yüksek kalitede ve istediğiniz tarzda müzikleri dinlemek mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir