Android Oyunu Beach Buggy Blitz

By
Updated: Ocak 24, 2013
unnamedVector Unit geliştiricisi oyunlara imzasını atmaya devam ediyor. Son olarak Beach Buggy Blitz oyununu geliştirdi. Vector Unit oyunlarını piyasaya ücretli olarak sunmaktadır. Şuan da hiçbir oyunu ücretsiz değildir. Sadece son geliştirdiği oyun olan Beach Buggy Blitz oyununu ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdü.

Oyun gerçekten kaliteli grafikleriyle kendini belli ediyor. Vector Unit geliştiricisi pek oyun üretmesede yaptığı oyunlar başarı üzerine başarı getirmektedir. Daha önce yaptığı bir kaç oyundan söz etmek gerekirse Riptide GP ve Shine Runner ile başarısını ispat etti. Beach Buggy Blitz’de yeni bir oyun olarak oldukça ilgi görüyor ve diğer oyunlarından daha çok başarı getireceği düşünülüyor. Oyunu açtığımızda harika bir müzik bizi bekliyor. Ayrıca ses efektleride oldukça kaliteli. Zaten oyunu açtığınız zaman müziği duyduğunuz andan itibaren oyunu oynamak isteyeceksiniz. Oyunu başlatırken oyunun tanıtım videosu karşımıza geliyor. Oyunun geçtiği adayı tanıtan videoda grafiklerin ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız. Beach Buggy Blitz’i hareket sensöürünüzle, dokunarak yada oyun koluyla oynayabilirsiniz.Oyuna başlarken neler yapacağınız size veriliyor. Oyunda yapmanız gereken şey zaman dolmadan 2. kontrol noktasına ulaşmanız. Eğer zamanında 2. kontrol noktasına gidemezseniz oyun başarısızlıkla sonuçlanıyor. Oyun içinde kazanacağınız altın paralarla da çeşitli güçlendirmeler yapabilirsiniz. Grafik yönünde çok kaliteli bir oyun. Vector Unit’ın diğer bir yapımı olan Shine Runner’da da grafik çok iyiydi. Shine Runner’da hasar efektleri vb. efektler vardı. Bu yapımda da ağaca vurduğunu zaman ağaç devriliyor ya da herhangi bir nesneye çarptığınızda kırılıyor. Oyunun menüsünden bahsedersek oldukça iyi tasarlanmış bir menüye sahip. Oyun menüsünden yeni araçlara, yeni karekterlere ve çeşitli güçlendirmelere bakarak altınlarınız ile güçlendirebilirsiniz. Ayrıca menüden grafik ayarlarınızıda değiştirebilirsiniz. Eğer Android cihazınız oyunu çalıştırmakta güçlük çekiyorsa grafik ayarlarını düşürüp oyunun performansını ayarlayabilirsiniz.

Oyunun Google Play Store’da 8 milyon gibi bir indirme sayısı mevcut. Ayrıca Google Play Store’da ki puanı ise 4.4 gibi oldukça iyi bir puan. Kısacası grafik ve içeriği ile kaliteli bir yapım. Vector Unit’ın ilk ücretsiz oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

GOOGLE PLAY STORE DEN İNDİREBİLİRSİNİZ

Arananlar

beach buggy blitz hile

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir