Android Oyunları

By
Updated: Ağustos 30, 2014
Android OyunlarıHızla gelişmekte olan teknolojiyle birlikte artık hayatımız çok fazla değişime uğramıştır. Çıkan akıllı telefonlar sayesinde artık cep telefonlarımız sadece cep telefonu olmanın dışına çıkmıştır. Cep telefonlarımız eskiden sadece bir iletişim aracı olarak kullanılırken şimdi neredeyse bütün işlerimiz onunla hallediyor hale gelmekle birlikte birde zamanımızı telefon ya da tabletlerimizle çok keyifli bir halde geçirebiliyoruz. Artık cep telefonlarımız hayatlarımızın en önemli vazgeçilmez bir parçası durumda olmuştur. Android işletim sisteminin desteklediği bu uygulamalar çok sık tercih edilmektedir.  Artık hızla gelişen teknoloji ve çıkan bu uygulamaları destekleyen Android işletim sistemi sayesinde zamanlarınızı oldukça keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. İçerisinde bir çok oyun uygulaması bulunduran Android işletim sisteminden birkaç tane tavsiye de bulunmak istiyorum sizlere.

Angry Birds; bu oyun uygulaması dünya çapında en popüler olan mobil oyunlarının en başında gelmektedir. Bu oyunun içerisin de sevimli modellemeleri ve sesleriyle insanları kendisine bağlayan kuşlar vardır. Bu kuşların domuzlar tarafından çalınmış olan yumurtaları vardır ve kuşlar, domuzlardan yumurtalarını kurtarmak ve onlardan intikam almak isterler. İşte burada da sizin devreye girerek kuşlara yardım etmeniz gerekmektedir. Amacınız kuşları domuzlara fırlatarak domuzları yok etmektedir. Bütün dünyanın yanın da olduğu bu sevimli kuşlar çok eğlenceli ve çok tercih edilen bir oyun uygulamasıdır.

Sonic Dash Apk; mobil oyunlar arasında yer alan ve çok büyük bir başarı elde eden Temple Run oyunun yapısı biraz daha geliştirilerek daha farklı boyutlara taşınılarak elde edilmiş sonic Dash bize çok keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmemizi sağlıyor. Yer çekimine meydan okuyabileceğiniz bir oyun uygulaması. Bu oyun da inanamayacağınız 3D grafikleri bulunan ortamlarda Sonic dash ile birlikte koşarken bazen de başınızı döndürebilecek sahnelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sonic ile beraber bahsettiğimiz 3D bulunan ortamlar da koşarken sizin de onunla birlikte efor sarf etmeli, zıplamalı ve sonic karakterinin hareketi olan yuvarlanma hareketlerini de sizler de Sonic ile birlikte yapmalısınız. Yürüdüğünüz yolda karşınıza çıkacak engeller de Sonic’i doğru zamanda doğru şekilde yönlendiğiniz takdirde yolunuzdaki altın yüzükleri toplayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir