Android Nedir

By
Updated: Mayıs 30, 2016
Android-NedirAndroid Nedir

Android Hakkında Bildiklerimizi Toparlayalım

Android hakkında oldukça uzun makaleler yazmamıza rağmen günlük hayatımız da sık sık karşılaşaacğımız bilgiler de mevcut mu? Android hakkında neler öğrendik bunları toplayarak bir makale altında düzenleyelim mi?

Android Apk nedir?

Apk ne işe yarar

Android oyunlar

Android App tanıtımları

Android sorun çözümleri

Android uygulama yazımı

Öğrendiğimiz bu konular hakkında kısa bir makale oluşturmaya ne dersiniz o zaman ilk olarak Android Apk nedir sorusu ile başlayabiliriz.

Android telefonlar da Apk türkçe uygulama merkezi olarak yani bir uygulamanın dosyaları olarakta bilnimektedir. Apk cep telefonunuza yüklenene uygulamanın kodları veya hilelerin bulunduğu bölüm diyebiliriz.

Apk ne işe yarar? Bu sorumuz da ise çalışmayan bir uygulama mı var cep telefonunuz da? Apk’sını güncelleyeek veya Apk dosyasını indirerek uygulamanızı çalıştırabilirsiniz. Eğer ki cep telefonunuz da arıza bulunduğunu tespit ediyorsanız ve hiçbir uygulama çalışmıyorsa Apk dosylaarın da silinme veya sistem dosyalarının apk’sın da virüs olduğunu dile getirebiliriz.

Android oyunlar? Bahsettiğimiz konu başlıklarından 3. Soruya geldik ve Android oyunlar  (App) oldukça günümz de fazla bulunmaktadır bunu önlemek için veya kaliteli oyunları bulmak için yapacağınız işlemler aslında çok basittir. İlk olarak uygulamanın yorumlarına ve indirilme sayılarına bakarak kaliteli oyunlar veya yardımcı uygulamalar’ı bulabilirsiniz.

Android-Özellikleri
Android App Tanıtımları nasıl olmalıdır? Herkesin aklına takılan bu sorudan sizlere bahsedecek olursak ilk olarak kimsenin düşünmediği ve büyük bir sistemli App yapmanız önerilecektir ve yapılan uygulamanızı Android markette yayınladıktan hemen sonra Backlink kısacası Sosyal paylaşım merkezlerinde uygulamanızı tanıtabilirsiniz.

Android sorun çözülümü nasıl? En son yazdığımız makalelerden bir tanesi olan Sorun çözülümünden bahsedecek olursak yazılımsal her hangi bri konuda gerekli bir şekilde müdahele edileceğini ve donanımsal olmadığı sürece cep telefonunuzu kesin olarak garantiye göndermemnizden bahsettik eğer ki yazılımsal bir hata mevcut ise Android ticket merkezine mesaj atarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Android uygulama yazılımı : Birçok gencin merak ile beklediği android uygulama yazılımını sizlere anlatırken elbette detaylara giriş yaptık eğerki sizler de Android uygulama yazmak istiyorsanız, İnternet forumları, videoları ve kitaplarını alarak iyi bir yazılımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir