Android Mesaj ve Mail Uygulamaları

By
Updated: Eylül 12, 2014
Android Mail uygulamalarıGün geçtikçe çoğalan Android uygulamaları şimdide sevdiklerimizle doya doya mesajlaşabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması çıkartmıştır.

 

MYMAİL

myMail Gmail Outlook Yandex Mynet mail Hotmail Yahoo Bedas AOL ve diğer IMAP veya POP3 posta hizmetlerini destekleyen ücretsiz bir e-posta uygulaması.

myMail tüm e-posta hesaplarını tek bir basit ferah ve kullanıcı dostu bir ara yüzde birleştirir. Kolayca bir hesap eklenebilir. Tek yapmanız gereken e-postanızı ve şifrenizi girmeniz gerisini uygulama yapacak.

Bu posta istemcisi inanılmaz hızlı ve oldukça güvenli bir uygulama. Sekmeler ve kaydırmalar aracılığıyla e-postalarınızı okuyabileceğinizi iletebileceğinizi yanıtlayabileceğinizi ve hatta resim ve dosya ekleyebilirsiniz. E-posta yönetimi için ne gerekiyorsa yapma hakkına sahipsiniz. Uygulamamız hem tablet hem de akıllı telefonlara göre optimize edilmiş bir uygulama sistemidir.

Filtreleri zaman ve gizlilik ayarlarıyla tüm IMAP posta kutuları için ânında bildirimler gelmektedir. Popüler servisler için avatar ve simgeler ile kişiselleştirilebiliyor. Kullanıcı dostu arayüz kişileri ânında arayabilme arama sözcükleri önerileri bulunmaktadır.

Uygulamada bir ismi girerken önerilen kişiler ile cihazdaki ve sunucudaki (Gmail MSN Hotmail Outlook Live) kişilere rahatça erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Entegre eklenti tarayıcısı dosya ve resimleri e-posta istemcisinin içinde görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama hayatınızı basitleştirecek ve günlük işlerinizi hızlandıracak daha birçok küçük özelliği bulunan bir uygulamadır.

E-posta uygulamanız IMAP POP ve SMTP ayarlarını otomatik olarak kendisi yapacaktır. Bu nedenle sistem yöneticileri IMAP ve SMTP’yi etkinleştirdiği müddetçe Lotus Notes ve Microsoft Exchange gibi birçok kurumsal e-posta sunucusunu da desteklemektedir.

Bu uygulama posta kutunuza bağlanmazsa lütfen e-posta adresinizi IMAP SMTP ve POP e-posta ayarlarınızı içeren bilgileri doğruca androidmail@corp.my.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Sorun giderilecek ve ayarlarınızın elle girişi sağlanacaktır.

Bu uygulama Hotmail Google ve Outlook e-posta hesaplarına oturum açmak için OAuth yetkilendirmesini kullanılmaktadır. Bu da yetkilendirme işlemini güvenli ve elverişli bir işlem haline getirir. OAuth sayesinde bu uygulama Gmail Outlook veya Hotmail kullanıcı bilgilerine ihtiyacı yoktur zira kullanıcılar verilerine erişim iznini doğrudan Google ve Microsoft internet sitelerinden vermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir