Android market uygulamaları indir

By
Updated: Eylül 5, 2012
Android-market-uygulamarli-indirGünümüzde en yaygın olan işlerim sistemlerinde biride Android olmaktadır. Android işletim sistemi uygun birçok cihazda kullanılmaktadır. Bu cihazlara uygun piyasada binlerce uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar ücretli veya ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Ücretsiz olanlar direk indirme yapılarak kurulmaktadır. Ancak ücretli olanların genellikle deneme sürümleri bulunmaktadır. İsteyen kişi deneme sürümünü yükledikten sonra uygulama içerisinde tam sürümü alabilmektedir.

Cihazlara kurulan uygulamalar Android market ile indirilmektedir. Kullanıcıların market uygulamalarını ister devamlı arşivini güncelleyen sitelerden ya da market uygulamalardan indirmektedir. Kullanım kolaylığı için çoğu kullanıcı market uygulamalarını kullanmaktadır. Kullanıcılar en iyi Android market indir seçeneğiniz hangisi olduğunu bilmedikleri için genellikle hazırları kullanmaktadır. Hazır demekten ifade etmek istediğimiz telefon markalarının yaptıkları kendi marketleridir. Örneğin Samsung markasının kendisine ait olan bir uygulama dükkanı bulunmaktadır. Bu market Android işlemcili olan telefonlarda hazır olarak gelmektedir. Bir sefer olmak üzere uygulamaya girerek üye kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlemi bir kere yapmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir sıfırlama olmadığı takdirde otomatik bir şekilde üye girişi sağlanacaktır. Ancak siz yine de bilgilerinizi akılda kalıcı yaparsanız daha yararlı olacaktır.

Android market uygulamalarında genel kullanım oldukça basit olmaktadır. Çeşitli kategoriler ile yapılan sunumlar sizin aradığınızı bulmada kolaylık sağlamaktadır. Ücretli ve ücretsiz uygulamalar öncelikle ayrılmış olmaktadır. Size hangisi uygun ise orada arama yapmanız mümkündür. En çok indirilenler bölümü ya da puan alanlar bölümü ile gözde uygulamaları sizde deneyebilirsiniz. Özellikle bu bölümleri takip etmeniz size daha iyi ve eğlenceli uygulamalar bulmanızda yararlı olacaktır. Eğer ki dükkan da bakmadık uygulama bırakmadı iseniz yeni eklenenler bölümünü takibe alabilirsiniz. Uygulamalar daima olarak kullanıcılar tarafından yenilenebilmektedir. Samsung bu uygulamaları gerekli onaylardan geçirdikten sonra sizlere sunmaktadır. Tabi daha birçok çeşitli Android market indirme şansınız bulunmaktadır. Google Play de bunlarından biridir. Bu söylediğimiz mağazalar tamamen yasal hizmet verenlerdir. Ancak ücretli olan uygulamaları ücretsiz veren Android marketlerde bulunmaktadır. Bu marketlerden indirme yapmak telif hakkı nedeni ile sakıncalıdır. Bunun yerine deneme sürümlerini kullanıp beğenirseniz tam sürümü ücretli almanız daha sağlıklı olacaktır. Çünkü yasal olmayan marketlerde tam sürüm olarak sunulan uygulamalar telefonunuza zarar verebilmektedir.

Eğer sizde bir Android işlemci hayranı iseniz kendinize özellikle birde market listesi yapmanız gerekir. Aslında her uygulama yapımcısı yaptığı uygulamaları daha çok yere dağıtmaktadır. Bir tane ünlü bir marketi takip etmeniz yeterli olacaktır. Benim size tavsiyem Google Play Android marketi indirmenizdir. Birçok oyun, program gibi çeşitli uygulamaları bulmanız mümkündür.

Arananlar

android market indir,android uygulama indir,uygulama dükkanı samsung,android market indir gezginler,uygulama dükkanı indir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir