Android Kullanıcıları İçin En İyİ Bankacılık uygulamaları

By
Updated: Ağustos 24, 2014
Android Bankacılık uygulamalarıBir çoğumuz televizyon reklamlarında bankacılık reklamlarını severiz. O reklamlarda da söylenildiği gibi Bankacılık artık çok değişti. Gelişen teknolojiye ayak uyduran bankalar artık sizin evden çıkıp bankaya ıgitmenize gerek bırakmıyor. Bankada sıra beklemeye son veren uygulamalar ise Android işletim sisteminin desteği ile gelişiyor. Geçmiş yıllarda bilgisayar üzerinden bankaların web siteleri aracılığı ile para transferinden kredi kartı borcuna kadar bir çok işlemi yapabiliyorduk. Günümüzde mobil uygulamalar ile nerde olursanız olun bu işlemi android telefonunuzla gerçekleştirebilirsiniz. Hem de bu uygulamaları cihazınıza indirirken hiç bir ücret ödemezsiniz. Bu uygulamaların neler olduğunu şimdi sizler için anlatacağız.

CEPTETEB adlı uygulama Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerinin konforunu düşünerek geliştirdiği bir uygulama. Uygulama ayrıca Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması olma özelliğini de taşıyor. Uygulama ile bankaya gitmeden bütün bankacılık işlerinizi çok kısa sürede halledebiliyorsunuz. İş Bankasının Mobil uygulaması ise İşCep. Para aktarma, döviz alım satım, hisse senedi ve daha bir çok bankacılık işleminizi bu uygulama ile banka kuyruklarında beklemeden anında gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt  ise Akbank’ın mobil uygulaması. Para transferi, kredi kartı ödemesi ve daha bir çok alanda bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz bu uygulama diğer bankaların mobil uygulamalarına oranla daha kolay bir kullanıma sahip. Garanti Cep Şubesi ana bankacılık işlemlerinizin tamamını cep telefonunuz üzerinden yapmanızı sağlayacak çok kullanışlı bir uygulama. Finansal varlıklarınızı da bu uygulama ile yönetme imkanına sahipsiniz. Yapı kredi bankasının mobil uygulaması ise Yapı Kredi Mobil Bankacılık. Diğer bankalarda olduğu gibi yapı kredide de bankacılık işlemlerinizi bankaya gitmeden olduğunuz yerde halledebileceğiniz bir uygulama. Ayrıca bu uygulamayı yapı kredi müşterisi olmasanız bile kullanabilirsiniz. Son olarak MobilDeniz uygulamasından bahsedelim. Deniz Bank’ın müşterilerinin işini kolaylaştırmak ve onları şube arama derdinden kurtarmak için geliştirdiği bu uygulama sayesinde istenilen her yerden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Siz de sıcak ve soğuk havalarda banka kuyruklarından bunalmışsanız Androidin desteklediği bu uygulamaları denemenizi tavsiye ederiz. Bu uygulamalar sayesinde en yakınınızdaki şube ve ATM bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir