Android Kovalamaca Oyunu Subway Surfers indir

By
Updated: Şubat 12, 2013
android-subway-surfersAndroid sistemler için yapılmış olan Temple run oyunundan sonra birçok benzeri kovalamaca oyun türedi. Bunlardan bazıları tutuldu bazılarıda yok oldu gitti. Ama bu android kovalamaca oyunlarından biri varki çok tutuldu.

Android Subway Surfers Oyunu artık ücretsiz olarak hizmetinizde. Oyun markette indirme rekorları kıran ve bu oyunu indirip deneyen binlerce kişi tarafından olumlu olarak yorumlanıp çok iyi puan toplamıştır.

Oyunu kısaca anlatayım sizlere oyundaki kahramanımızın adı jake ; trenlerin ve istasyonun duvarlarının üzerine sprey boyalar ile yazdığı için istasyon şefi çok kızmıştır ve köpeği ile birlikte Jake i yakalamak için onu hızla takip etmektedir. Jake tren rayları üzerinde sinirli şeften kaçmak için hızla koşmaktadır. Jake şeften kaçarken karşıdan gelen trenlere dikkat etmeeli yön değiştirmeli. Önüne çıkan trenlerin üzerinden atlamalıdır. Jake kaçış esnasında yol üzerindeki altınları toplarak gücüne güç katıp puanları toplamalıdır.

Arananlar

subway surfers çeşitleri,subway surf çeşitleri,tablet oyunları adları,istasyonda kovalamaca oyunu,subway surf indir tablet

2 Comments

  1. okan

    21 Şubat 2013 at 18:26

    cok guzel

  2. murat

    15 Kasım 2013 at 10:54

    indiemedim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir