Android İle Yeni Uygulama ve Oyunları Keşfedebilirsiniz

By
Updated: Ağustos 27, 2014
Android yeni uygulama bulmaAndroid kullanıcıları için android markette milyonlarca uygulama bulunuyor. Ancak sayının bu kadar çok olması karmaşaya neden olabiliyor. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size hitap edecek uygulamayı bu kadar çok uygulamanın arasından bulmak  gerçekten çok zor. Google play’de bulunan en çok indirilenler listesi bu konuda biraz da olsa yardımcı oluyor. Ancak bu bile bu karmaşayı çözmek için yeterli gelmiyor.  Son günlerde sadece bu amaca yönelik tasarlanmış bir çok uygulama bulunuyor. Sadece sizin istediğiniz uygulamaları size bulup getiren programlar sayesinde işiniz oldukça kolaylaşıyor. Sadece uygulama değil aradığınız özellikteki oyunları da bu uygulamalarda bulabilirsiniz. Yazımızın devamında sizler için bu uygulamalardan bahsedeceğiz.

AppBrain App Market size özel yeni uygulamaları keşfetmenizi sağlayacak bir program. Uygulama çok geniş kapsamlı ve oldukça kullunışlı özelliklere sahip. Daha önce google play üzerinde yaptığınız aramalara göre size yeni uygulamalar tavsiye ediyor. Yeni uygulamalar keşfetmek istediğinizde kullanabileceğiniz diğer bir uygulama ise Appreciate. Çok kullanışlı bir arayüze sahip. Sosyal entegresyonu bulunan uygulama ile arkadaşta ekleyebilirsiniz. Uygulama listesi yapabiliyor olmanız uygulamanın en önemli özellikleri arasında. AppsZoom adlı uygulama da sizler için orjinal oyun incelemeleri yapıyor. Size sadece en uygun oyunu seçmek kalıyor. Editörler tarafından incelen uygulamalar arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu alandaki en iyi uygulama ne diyecek olursanız Best Apps Market size vereceğimiz cevap olabilir. Uygulama çok fazla özelliğe sahip ve çok kapsamlı. En iyi ve en yeni oyun ve uygulamaları bu program sayesinde keşfedebilirsiniz. Filtreleyerek arama yapabileceğiniz uygulama ile aradığınız programı daha kolay bulabilirsiniz. Keşfetme uygulamalarından bir diğeri ise DappWall. Bu uygulama ile en yeni ve en popüler mobil oyun ve uygulamalardan haberdar oalabilir, bunların arasından işinize yarayacak olanları seçebilirsiniz. Bu sayede çok fazla olan uygulamalar arasında kaybolmazsınız.

Android işletim sistemi oldukça büyük ve geniş bir sistem. Bazen uygulama ve oyunları bulmak bu sistem içerisinde çok zor bir hal alıyor. Yazımızda bahsettiğimiz bu uygulamaları kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir