Android İçin Twitter Uygulaması

By
Updated: Aralık 31, 2014
Android İçin Twitter UygulamasıAndroid İçin Twitter Uygulaması

Twitter, milyonlarca kullanıcısıyla ve hergün gelişen kullanım zenginliğiyle sosyal mecralardan biridir. Android uygulaması olarak da karşımıza çıkan Twitter, her nerede ve ne zaman olursanız olun Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızla hesabınıza giriş yapmanızı sağlarak kesintisiz iletişime destek olmaktadır. Twitter artık kitlesel haberleşme ve örgütlenme merkezi gibi çalışmakta ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Bu durum da yatırımcıların ilgisini Twitter’ın üzerine çekmektedir. Böyle devam ederse Facebook ve Twitter arasındaki reklam pazarı kavgası daha da büyüyecek gibi görünmektedir.

Twitter uygulaması ile Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz kişiler tarafından paylaşılan iletileri görüntüleyebilir, onlara cevap yazabilir ve siz de Twitter iletisi girebilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çeken uygulama kullanıcıların beğenisi kazandı ve her geçen gün kullanım sayısını arttırdı. Kullanıcıların en çok geri bildirim yaptığı nokta ise kullanım kolaylığının olması ve Tweet gönderme hızlılığının yüksek olması oldu. Twitter yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre ise bu tür uygulamalarla Twitter’ın artık birçok mecrada kullanılacağını ve bunun da kullanıcılar açısından iyi bir deneyim olacağını ifade ettiler.

Ara ara uygulanan Twitter yasağının kalkmasından sonra tekrar kullanımını arttırarak devam bu uygulmalar kullanım kolaylığının yanı sıra güvenli olmasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Günümüzde sosyal alanların en korkulu rüyası ise hack olayıdır. Twitter bu uygulamasına getirdiği ek güvenlik yamaları ile artık bu kabus da ortadan kalkmaktadır. Güvenli Twitter uygulamalarının başında gelen Android için Twitter Uygulaması bu bakımdan kullanıcıların güvenini kazanarak her geçen gün yayılmaktadır. Giriş yaparken ve çıkış yaparken sizi uyaran bu uygulama sayesinde hesabınızdan güvenli bir şekilde Tweet atabilecek ve takipçilerinizle mesajlaşabileceksiniz.
Android uygulamaları arasında dikkat çeken bir yeri olan bu uygulama birçok blog yazarı tarafından da övgüyle bahsedilmektedir. Yorum yazan ziyaretçilerin neredeyse tamamı bu uygulamadan gayet memnun kaldıklarını iletmektedirler. Geri bildirim app’leri sayesinde en çok beğeni toplayan uygulamalardan olan bu uygulama artık Top 10’daki yerini çoktan almaktadır. Biz de sizlere bu uygulamayı tavsiye ediyor ve iyi deneyimler yaşamanızı diliyoruz.
Yeniden görüşmek üzere..

Arananlar

2 guys 1 horse

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir