Android İçin Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

By
Updated: Ağustos 18, 2014
Total Oil uygulamasıArabası olanlar için Android işletim sisteminde çok güzel uygulamalar mevcut. Mazot, otogaz, benzin gibi ihtiyaçlarımızı genelde en yakınımızdaki akaryakıt istasyonundan karşılamak isteriz. Ancak şehir dışına çıkanlar ya da başka bir bölgeye gidenler için akaryakıt istasyonu bulma konusu bazen sorun olabiliyor. Hiç bilmediğimiz bir yerde saatlerce akaryakıt istasyonu aramak zorunda kalabiliyoruz. Bu da zaten az olan yakıtımızı bitirerek bizi daha da zor durumda bırakabiliyor. Android bu gibi durumlar için çok sayıda uygulama geliştirdi. Bizde bu yazımızda akaryakıt istasyonu uygulamalarını sizler için derledik. Bu uygulamalar sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Total Oil uygulaması Androidin Total yakıt şirketiyle anlaşmalı olarak hazırladığı resmi bir uygulamadır. Androidin akıllı cihazlar için geliştirdiği bu uygulama ile şehir dışına çıkanlar internet bağlantısı üzerinden en yakınındaki Total Akaryakıt istasyonuna ulaşabiliyor. Ayrıca uygulama sayesinde güncel yakıt fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Yakıt tüketiminizi de takip eden uygulama bu konuda sizleri bilgilendiriyor. Uygulama sadece Android 4.3 ve üstü olan işletim sistemlerinde çalışıyor. PO nerede adlı uygulama da Android işletim sistemi kullananlar için Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarını zorlanmadan bulabilecekleri bi uygulama. Ayrıca uygulamadaki haritadan istasyona nasıl gidebileceğinizi de görebilirsiniz. Shell Motorist’de oldukça kullanışlı bir uygulama. Shell benzin istasyonlarına ulaşmanızı sağlayan uygulama sayesinde yolda kalma riskiniz ortadan kalkıyor. Ayrıca Shell tarafından size sunulan fırsat tekliflerinden uygulama sayesinde haberdar olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gideceğiniz mesafede ne kadar yakıt harcayacağınızı hesaplayabilir, bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Opet mobil uygulaması da diğer istasyon uygulamaları gibi en yakınınızdaki opet istasyonunuzu bulmanızı sağlar. Android işletim sistemi kullanan lkullanıcılar uygulamayı tablet ve akıllı telefonlarına ücretsiz olarak yükleyebilirler.

Bu uygulamalardan faydalanarak yolda kalma derdinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Yakıt istasyonlarını harita üzerinden bulabilir, yakıtınız bitmeden istasyona ulaşabilirsiniz. Şehir dışında çok işinize yarayacak olan uygulamalar sayesinde bilmediğiniz yerlerde zorlanmadan yakıt alabilirsiniz. Ayrıca uygulamalar sayesinde yakıt durumunuzu hesaplayabileceğiniz için aniden yakıtsız kalmıyorsunuz. Çok işinize yarayacak olan bu uygulamaları android cihazınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir