Android Eğlendirmeye Devam Ediyor

By
Updated: Eylül 15, 2014
angry birds stellaANGRY BİRDS STELLA

Süper maceracı arkadaşları ve stella Altın Ada’yı aç gözlü Kötü Prensesten ve onun budala domuzcuklarından korumak için bir göreve çıkarlar. Acımasız olan bu yeni ekiple tanışıp onların inanılmaz süper güçlerini kullanabilirsiniz ve 120’nin üzerinde aksiyon dolu seviyede oyun oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Stella Dahlia Poppy Willow ve Luca ile bir ekip kuruldu. Bu ekip etraftaki en yeni çete ekibidir. Bu korkusuz arkadaşların çok güçlü bir başı ve ondan daha da güçlü kişilikleri bulunuyor. Onların her zaman için en iyi arkadaşlar olduğu hatta en yakın arkadaşlar olduğu gözlemlenmiştir.Ancak şimdi bu cesur kuşların birlik olup adayı albümlerini çalan ve sihirli evlerini yok eden Gale adlı Kötü Prensesten kurtarmak zorundalar.Yepyeni bir fiziğe dayalı sapan macerasıyla sende acımasız olabilirsin. Angry Birds Stella’nın oynanması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak isteğe bağlı uygulama içi satışlar bulunmaktadır.

120’den fazla seviyesi bulunmaktadır,  sapanla birlikte Altın Adasının ağaçlarının tepelerinin üzerinden yol çizilmelidir.  Acımasız bir ekiple tanışmanız gerekmektedir. Benzersiz kişiliklere sahip altı eğlenceli kuş bulunmaktadır.  Hareketlerde büyük bir usta olacaksınız. Yeni muhteşem süper güçlerinizle düşmanları hedef almak için dokunup tutacaksınız.  Kötü prensesi durduracaksınız. Onun belalı domuzları tüm adayı zarara ve ziyan vermekte.  Albümünü tamamlayabilirsin.  Oyunda kullanmak için resimler ve çılgın kıyafetler toplayabilirsin. Arkadaşlarının puanlarını da görebilirsin. Ondan sonra onları yenmeye çalışarak oyuna daha da heyecan katabilirsin. Telepodlarını taraman gerekiyor.  Oyuna çok özel kuşlar getirebilirsin. Zengin grafiklerin tadını çıkartabilirsin. Altın Adasını altından yapan canlı görseller bulunmaktadır.

KOPYACI TOM

Tom’a çalışmadan okulda başarılı olmasında yardım etmelisin. Çabuk kopya çekerek ve yakalanmadan diğer öğrencilerden cevapları geçirmelisin. Kızgın öğretmenlerden ve ahmak öğrencilerden uzak durman gerekiyor. Yüksek notlar ve gelişmiş seviyeler elde etmek için öğretmenlerini yanıltman gerekiyor.

100’den fazla zorlayıcı ve bağımlılık yapıcı seviyesi bulunmaktadır.  100’den fazla kopya görevi seni bekliyor. Bu oyunu oynaması kolay ama başarması zor bir oyun. Arkadaşlarınla yarışıp ve haritadaki ilerleyişini görebilirsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir