Android Cihazlar İçin Özel APK’ lar

By
Updated: Ocak 5, 2017
android-cihazlar-icin-ozel-apk-larAndroid Cihazlar İçin Özel APK’ lar

Her ne kadar google play ve play stoore için en uygun indirme ortamı olarak tercih edilse de android cihazlar son dönemlerin en renkli uygulamalarını hak ediyor. Bu nedenle android cihazlar için özel APK’ lar son derece verimli ve renkli seçenekler olarak gündemde. Fakat bilinmeli ki android uygulamalarının potansiyeli bu tür uygulamaların çok daha ötesinde. Oyun İndirmek İçin En İyi Seçenek Humble Bundle Android cihazlar için en özel APK’ lar içinde oyun indirmenize yarayan bir sistem olan Humble Dumble son zamanlarda aldığı güncellemeler nedeni ile artık Play Store’ de yer almıyor. Bunun nedeni ateşli bir rekabet olabilir elbette ama ortada bir gerçek var ki Humble Dumble’ dan yüklediğiniz oyunların parası hayır kurumları, site sahipleri ve geliştirici güçler arasında pay ediliyor. Bu duyarlılığın göstergesidir. Huble Dumble ile android cihazınızda bir oyun arşivi düzenleyebilirsiniz.

Film İndirmek İçin En uygun APK Android cihazınıza film indirmek için en iyi APK olarak VideoMix tavsiye edilebilir. Bölümlerini kaçırmak istemediğiniz dizilerin bölümlerini, sinemaya gidip izleme fırsatı bulamadığınız filmleri bu uygulama ile android cihazınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Sık kullanılan AKP’ lar arasında bulunan VideoMix video indirirken aynı anda IMDB tuşu ile rahat bilgi edinme sağlıyor. Ayrıca belirtmek gerekirse video veya film indirmek için ihtiyacınız olan uygulama sadece VideoMix değil. Aynı zamanda yüksek teknolojik özellikleri ve erişilebilirlik gücü sayesinde android cihazlar You Tube’ den de rahatlıkla video ve müzik indirmenizi sağlıyor. Bunların hepsine MP3 de eklenebilir. Ayrıca değişik ama aynı yöntemle çalışan bir uygulama arayanlar için TubeMate’ de farklı bir seçenek.

Android Cihazlar İçin En Kullanışlı APK Hangisi? Root gerektirmeyen bu yazılım Android cihazlar için özel APK’ lar grubunda ilk sırayı alabilir aslında. Çünkü bu farklı bir yazılım türü. Bunu cihazınıza indirmeyi bitirdikten sonra cihazınızın mönüsünü kendi keyfinize göre dekore edebilirsiniz. Uygulama yazılıma eklenebilir ayrı bir menü eklemenizi sağlıyor. Cihazınızın ekranının kısa yollarını kendi zevkinize göre ayarlamanız söz konusu. Son derece fonksiyonel bir özelliğe sahip olan bu uygulama ile cihazınız nesnellikten uzaklaşıp size özel, öznel bir tarza sahip oluyor. Sürekli Web’ den Bir şeyler İndirenler İçin AKP’ lar Sürekli web’ den bir şeyler indirmeyi seviyor musunuz? Yeni çıkan şarkılar, en yeni filmler, yemek tarifleri, cilt bakımı uygulamaları ve çok daha fazlasını cihazınıza indirmek istiyorsunuz. Bu nedenle tüm torrenlerinizi harika bir biçimde yönetmenizi sağlayan Transdroid sürekli olarak internetten dosya indirenler için en uygun APK. Bu uygulama Torrent, Deluge ve Vuze dâhil onlarca büyük kaynağı destekliyor. Eğer farklı bir uygulama olarak düşünüp Transdrone’ yi Google Play üzerinden indirmek isterseniz yeterli verimi alamayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir