Android Cihazlar İçin Müzik Uygulamaları

By
Updated: Ağustos 19, 2014
Android Müxik UygulamalarıHerkesin vazgeçilmez bir tutkusu olan müzik için android bizlere çok güzel uygulamalar sunuyor. Kendi sisteminde de müzik dinleme uygulamaları bulunan android, farklı uygulamaları denemek isteyenler için de çok sayıda uygulamayı destekliyor. Bu uygulamaların hepsi farklı içeriklere sahiptir. Kaliteli müzik dinleme keyfini yaşamanız için Android size bu uygulamaları sunuyor. Sürekli yanınızda bulunan Android cihazlarla bu uygulamaları kullanarak evde, arabada, otobüste yani dilediğiniz her yerde müzik keyfini yaşayabilirsiniz.

İlk uygulamamız Shazam. Bu uygulamayla müzik aramak oldukça zevkli. Facebook, Google ve Twitter üzerinden uygulamaya bağlanabilirsiniz. Bu platformlarda paylaşımda bulunabilirsiniz. Dinlediğiniz müziği seslendiren sanatçının biyografisini de uygulama sayesinde okuyabilirsiniz. Diğer uygulamamız ise TTNET müzik orijinal müzik dinlemek isteyenlere uygun bir program. Uygulamanın bünyesinde milyonlarca şarkı bulunuyor. İstediğiniz sanatçı ve albümünü dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel müzik listeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca editörler tarafından hazırlanan profesyonel listelerden de müzik dinleyebilirsiniz.  Spotify Music uzun süredir dünya ülkelerinde en çok tercih edilen müzik uygulamalarındandır. Uygulamanın ücretsiz olması da kullanıcı sayısını arttırmaktadır.  2008 yılından beri kullanılan uygulamanın ülkemizde 2013 yılında kullanılmaya başlanmıştır.  Mp3 Çalar uygulaması da akıllı telefonlara giren yeni bir uygulama. Eskiden herkesin mp3 çalar bir cihazı vardı. Artık ekstra cihaz taşımaya gerek kalmadı çünkü uygulama akıllı telefonlarda yerini aldı. Radyo uygulaması ise dünya radyolarını dinleyebilme imkânını sizlere sunuyor.  Gerçek gitar adlı uygulama ile bir gitar almanıza gerek kalmadan gitar çalmayı öğrenebiliyorsunuz. Programda geniş bir akor arşivi bulunuyor. Yüksek kaliteli ses hizmeti veren akustik gitarla siz de gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Hayatımızın vazgeçilmezi olan müziği her yerde dinlemek için sizde önerdiğimiz uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde sadece iletişim için kullandığınız Android cihazlarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Dünya müziklerini de bulabileceğiniz uygulama isimlerini sizlere bu yazımızda tanıtmaya çalıştık. İsterseniz gitar çalmayı da öğrenebileceğiniz uygulama da yazımızda mevcut. Can sıkıntısında ya da yolda dinleyebileceğiniz müzik listelerini bu uygulamalarla olauşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel editörlerin oluşturduğu listeleri dinleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir