Android 4.4.2 KitKat HTC One İçin Geldi

By
Updated: Mart 29, 2014
indirHTC’nin geçtiğimiz yıl ki amiral gemisi One, şık yapısı ve aluminyum kasası ile 2014 yılında da iddiasını sürdürüyor. Ayrıca HTC’nin müşteri memnuniyeti politikalarını değiştirmesinin ardından, Android 4.4.2 KitKat güncellemeside telefona gelmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devtletlerinde kullanıma sunulan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi, geçtiğimiz günler de Türkiye’de de OTA aracılığı ile gelmeye başladı. Avrupa kıtasında ise ilk olarak Fransa’da SFR GSM operatörü aracılığı ile Android 4.4.2 KitKat güncellemesi gelmeye başladı. Ülkemize ise ne zaman geleceği büyük merak konusu idi. 28 Ocak 2014 tarihi itibari ile de beklenen oldu. Ülkemizde ki HTC One sahipleri için sevindirici haber geldi. Zaten Tayvan’dan gelen haberlerde bu doğrultudaydı. Firma, yaptıkları açıklamalarda Ocak ayı bitmeden Android 4.4.2 KitKat güncellemesini tüm ülke pazarlarında ki HTC One’lar için yayınlayacaklarını belirtmişlerdi.

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ile HTC One, arayüzü Sense 5.5’i daha hızlı bir şekilde kullanmaya başladı. Özellikle güncellleme ile birlikte telefonda hız artışı muazzam seviyede.

Güncelleme ile birlikte Sense 5.5 arayüzü daha sadeleşmiş, kolay bir kullanım sunmaya başladı. Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin boyutu 310 MB. Güncellemeyi yapmanız için Wifi ile internete erişim yapmalısınız. Ya da Ota aracılığı ile cihazınızı Android 4.4.2 KitKat’a yükseltebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir