Akıllı telefonlar Özellikleri

By
Updated: Mart 11, 2014
en-yeni-akilli-telefonlar-ozellikleriTeknoloji harikası ürünler içerisinde en çok talep gören ve dikkat çeken ürünler cep telefonlarıdır. Cep telefonlarının işlevselliği arttıkça, meraklılarının son model ürünlere ilgisi de artmakta. Talebin yüksek olduğu ve her yıl binlercesinin piyasaya sürüldüğü bu mükemmel ürünler, genç yaşlı herkesin sahip olmak isteyeceği donanımlara sahip.
2014 de çıkması planlanan ama bizce 2015 sonlarına kadar elimizde olmayacağını düşündüğümüz katlanabilir telefonlar, şimdiden cep telefonu tutkunlarının kilitlendiği bir özellik. CES 2014 de katlanabilir telefonları gördük. Ancak bu ürünlerin alınabilir özellikte olması yani seri üretime geçilmesi için maliyetlerinin düşürülmesi gerekiyor. Teknoloji, herkesin kullanabileceği düzeyde ürünler ürettiği takdirde işlevselleşeceği için bu alanda çalışmaların devam ettiği sürece gündelik hayatımıza dahil edemeyeceğimiz ürünlerle ağzımıza bir parmak bal çalınmaya devam edecektir.
Akıllı telefonlar 2013 itibari ile hayli büyüdü. Oysa bizler 2005  yıllarında telefonların olabildiğince küçük olmasını seviyorduk. Teknoloji geliştikçe dev ekran hayalimiz de yerini buldu ve artık küçük değil büyük telefonlar seviyoruz. Ama akıllı telefonların her iki özelliği de bir arada sunması gerekmez mi?
Artık trend telefonların tüm beklentilere cevap vermesi gerekiyor. Bu nedenle katlanabilen özellikte, kibrit kutusu boyuna gelen ve kullanım esnasında katlayarak yaptığmız gibi açabileceğimiz telefonlarla yeni akıllı telefon teknolojisinde donanımsal bazda yenilikler getiriliyor. En kısa sürede bu akıllı telefonları herkesin elinde görmey başlayabiliriz. Bilinen akıllı telefon markaları bu özellikte yeni birer model üretmek için kolları sıvadı bile.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir