Akıllı Cihaz Modellerinin İleri Gelenleri

By
Updated: Mart 24, 2017
akilli-cihaz-modellerinin-ileri-gelenleriAkıllı Cihaz Modellerinin İleri Gelenleri

Akıllı cihaz modellerinin ileri gelenleri genellikle arama motoruna bu cümleyi yazdığınız zaman ilk çıkan cihaz modelleridir. Bu cihazların başında ise en çok satılanlar listesinin de başında yer alan Samsung Galaxi On5. Android cihazın 16 GB dâhili hafızası, 256 GB maksimum micro SD desteği var. Sekiz çekirdekli ürün muhteşem bir hıza ve kullanım kolaylığına sahip. Üstelik ilk kullanıcısını zorlamamak adına içinde bazı uygulamalar ile müşteriye sunuluyor. Samsun On5’ in arkasından hemen Casper Via M2 Titaium geliyor. Qualcom Snapdragon 430 1,4 GHz işletim sistemine sahip olan cihazın 36 GB dahili hafızası var. Ayrıca 5 İnç ekran boyutu13 M.P. kamera çözünürlüğü 3 GB Ram bellek hafıza boyutu mevcut. Ürün batarya dayanıklılığı 3000 mAh. Hem Ucuz Hem Akıllı .

Hem ucuz hem de akıllı bir cihaz olan Concord Touch ID5 cihazını herhalde çok az duyan vardır ama akıllı cihaz modellerinin ileri gelenleri arasında onu da görmeniz mümkün. Çünkü en çok satanlar 10 listesinde onun da var. Cihazın en büyük özelliği ucuz fiyatına rağmen 16 GB dâhili hafızaya ek 32 GB maksimum mikro SD desteği. Dört çekirdekli ürün Quard Core işlemcili. Kamera çözünürlüğü tıpkı pahalı cihazlarda olduğu gibi 13 M.P. Ürünün ekran çözünürlüğü 720*1280 piksel. Akıllı Cihazların Starı Apple Iphone Serisi Akıllı cihaz modellerinin ileri gelenlerinin başında şüphesiz ki Apple Iphone var.

Son teknoloji ürünleri ile her daim gündemde kalan android cihazın her gün farklı bir modeli ortaya çıkıyor. Markanın 400 TL’ ye cihazı var 4000 TL’ ye de cihazı var. Hangi özellikleri istiyorsanız cihaza ona göre karar veriyorsunuz. Örneğin Apple Iphone 7256 GB Rose Gold modeli bu güne kadar görüp görmüş olacağınız en iyi android cihaz. Ürün bellek kapasitesi 256 GB. 4,7 inç ekran ve 12 M.P. çözünürlük. 64 Bit. Mimary A10 Fusion çip ve tümleşik m10 yardımcı hareket işlemcisi. Bu demek oluyor ki cihaz hızı maksimum. Batarya kapasitesi biraz düşük ama cihazın özellikleri bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. En İyiler En Uzun Yaşayanlardır en iyi akıllı cihazlar daima en uzun yaşayan cihazlardır.

Bu cihazların başını ise genellikle Sony’ nin Xperia serisi alıyor. Xperia Z5 Compact android cihaz özellikleri itibari ile çağın ilerisinde bir cihaz. 4,6 inç ekran, 720*1280 çözünürlük, 32 GB depolama alanı ve en büyük özelliği 23 M:P çözünürlüklü arka kamera ile 5,1 çözünürlüklü ön kamera özelliği. Bunlar ürünün görünen yüzü. Bir de görünmeyen yüzü var tabi. Bunları da öğrenebilmek için cihazı mutlaka elinize almanız gerekiyor. Her gün farklı bir özelliğini keşfedebileceğiniz cihazın fiyatı da oldukça uygun. Ayrıca size bir sır vereyim; ürünün su geçirmezlik özelliği de var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir