Adobe Photoshop Touch Android Cihazlara Geldi

By
Updated: Mart 2, 2013
Adobe-Photoshop-Touch-PhoneAndroid akıllı telefon kullanıcılarına müjde. Artık telefonunuzda sizde photoshop yapabileceksiniz. Adobe firmasının en çok kullanılan ürünlerinden biri olan Photoshop programı, artık telefonlarda da vazgeçilmezler arasında yer almak istiyor. Photoshop’u tablet bilgisayarlarımızda olduğu gibi cep telefonlarımızda da artık kullanabileceğiz.
Iphone ve Android’li telefonumuz ile çektiğimiz fotoğrafları Adobe Photoshop Touch ile efektler uygulayarak sosyal medyada paylaşmak artık çok kolay ve basit bir işlem. Tabii ki bunu başka uygulamalar ile de yapma şansınız var ancak Photoshop’un klasik bilgisayarlarda yer alması ve dünyaca yaygınlaşmış olmasından dolayı diğer görsel düzenleme uygulamalarını geride bırakabileceğini söylemek mümkün.
Adobe’un blog sayfasından yapılan duyuruya baktığımızda, Adobe Photoshop Touch uygulamasının güncellenmiş olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Bu 1.4.1 güncellemesi ile gelen yeniliklerin başlarında telefonlarda kullanılabilinmesi gibi gelişmiş seçim araçları ve ayarlar aynı zamanda filtreleri gibi temel Photoshop özellikleri yanı sıra Performans sorunları ve Creative Cloud desteğinin geliştirilmesi de yer alıyor. Aynı zamanda 1600 x 1600 piksel çözünürlüğe kadar desteği bulunduğunu da belirtmekte fayda var. Adobe Photoshop Touch uygulamasını App Store ya da Google Play Store mağazasından 4,99$ fiyata sahip olabilirsiniz.

Adobe® Photoshop® Touch İndirin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir