AdMatic

By
Updated: Mart 31, 2017
admaticAdMatic

admatic

AdMatic internet reklamcılığı bilindik reklam şirketlerinden farklı özellikleri içerisinde barındıran ve kurumsal firmalar ile genelde anlaşmalar sağlayan ve kendisini sürekli geliştirmeye çalışan online reklamcılık şirketlerinden birisidir. Diğer reklamların aksine AdMatic gösterim başı sayısına göre değişken ücretlendirmeler gerçekleştirmektedir. Web sitesi sahipleri için AdMatic kaliteli reklamlar sunarak kişilere olanaklar sağlamakta ve web site sahiplerinin kendini geliştirmesine de imkanlar sunmaktadır. AdMatic nedir, ne işe yarar, AdMatic reklam nasıl alınır? Gibi soruların peşindeyseniz buradaki açıklamaları dikkatli bir şekilde irdelemelisiniz. AdMatic ile çalışabilmeniz, admatic reklamlarını web sayfanızda kullanabilmeniz için birtakım şartların bulunması gerekir.

Bu şartlardan ilki ise web sayfanızda kullanmak üzere AdMatic reklam almanız için günlük 1.000 (1k) tekil ziyaretçinizin bulunmasıdır. AdMatic reklam ile gösterim başına ücretler dahi alabileceğinizi yukarıdaki cümleler arasında söylemiştik. Gösterim başına günlük +1000 gösterime genel ifade olarak yaklaşık 1,70 kuruş gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Bununla da kalmayıp videolu reklamları web sayfanız içerisinde yayınlayıp daha fazla gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz. AdMatic en çok kazandıran reklam firmaları arasında bilinir. AdMatic Ne İşe Yapar? AdMatic kısa bir süre içerisinde farklı birçok kampanya ile gelişmeye devam etmektedir. Geniş ölçülü reklamlar ile 800×600 px reklamlar sayesinde gözlerden kaçmayan banner avantajları ile reklamlarınız sayfanızda mükemmel görünecek.

İnteraktif bağlantı reklamları sayesinde Video, Form doldurma, Mikrosite, Dinamik ReTargering reklam çeşitleri ile sayfanızın görselini arttırabilir ve birçok farklı kampanyadan yararlanabilirsiniz. Neden AdMatic? Türkiye üzerinde bilinen büyük kurumlar ile sözleşmesi bulunan AdMatic oldukça güvenilir bir şirket olma özelliğiyle ön planda yer alır. Ülkemizde İHA, Sabah, Akşam, Acunn, FotoMaç, LigTV vb. gibi farklı birçok sözleşmesi bulunan AdMatic bu yönüyle de tercih sebebi olabilmektedir. AdMatic kullananların da tavsiye ettiği AdMatic ödeme konusunda ise belirlenen hesap üzerinden işlemleri gerçekleştirir. Admatic reklam ağı 10 farklı kategoride aylık 2,5 milyar reklam gösterimi oluşturmakta ve AdMatic reklam firmasını web sayfanız içerisinde Adsense ile birlikte kullanabilmektesiniz. Reklam yayınlayarak gösterim başına iyi bir ücret almak istiyorsanız AdMatic aklınızda bulunsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir