2016 Yılının En İyi Android Program Uygulamaları

By
Updated: Ocak 26, 2017
2016-yilinin-en-iyi-android-program-uygulamalari2016 Yılının En İyi Android Program Uygulamaları

2016 yılının en iyi android program uygulamaları öncelik sırasında son yıllarda virüslerin kendini daha hızlı ve teknolojik hale getirmesinden dolayı ortaya çıkan bir virüs programı. Program adı 360 Security- Antivirüsboost. Programı en fazla indirme rekoru şimdilik 100 milyon ile Google’ ye ait. Antivirüs programı olarak çok yüksek korunaklı duvarlara sahip olan program 13 milyondan fazla kullanıcı oylaması neticesinde zirvede. 360 Security en iyi antivirüs programlarının başında yer alıyor. En İyi uygulama Androd Launcher uygulaması 2016 yılının en iyi android program uygulamalarının bir diğeri 1 milyondan fazla indirme sayısı ile Android Launcher. 55 bin oylama ile yüksek bir not alan uygulama en popüler launcher programı. Şu ana kadar en çok beğenilen Android launcher programı olarak Samsung Touch Wiz ilk sırada. Fakat mobil cihazındaki Launcher programını eksik görenler turbo hızlı Action Launcher’ i indirebilir. Yapmanız gereken sadece eski Launcher programınızı Action olarak değiştirmek.

Uygulamanın en özel tarafı Shutter özelliği. Action Launcher uygulamasının pratik bir çözümü olan uygulama daha önceki Launcher programında yapılan ekle işlet özelliğini daha pratik bir hale getiriyor. En Hızlı Android Dosya Yöneticisi Es File Explorer en hızlı dosya yöneticisi olarak Google Play Store üzerinden 300 milyondan fazla indirildi. Gelişmiş özellikleri ve turbo hızı sayesinde iki buçuk milyon kişinin yaptığı pozitif oylamayı hak ediyor. Uygulama ancak kullanılınca şaşkınlığa uğratacak özellikleri ile en iyi android uygulamaları listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Dosya yöneticisinin en büyük özelliği kısa yolları ve all in one teknoloji uygulamaları. Telefon hafızasında yer alan müzik ve videoları dosya yönetici sayesinde hızlı ve kesintisiz olarak oynatabilirsiniz. Uygulama sayesinde bulut programlar ile sürücünüzde bulunan dosyaları aynı anda yönetebilirsiniz.

Android Evernote Uygulamalrı Bir not tutma uygulaması olan Ever Not uygulamasını yoğun bir programa sahipseniz, unutkan biriyseniz veya özel günleri hatırlamak istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Notlarınızı mobil cihazınızda, bilgisayarınızda, webde, akıllı saat uygulamasında kullanabilirsiniz. Evernote’ de not almak son derece kolay ve hızlı. Uygulamayı kullanarak aldığınız notlar zamanı geldiğinde size hatırlatma olarak geri dönüyor. Uygulamanın üç adet sürümü mevcut. Basic, Plus ve Premium. Ancak not tutma alışkanlığını yeni kazanıyorsanız size önerim Basic sürümüdür. En Yeni ve En İyi Android Navigasyon Uygulaması Android cihazların en çok kullanılan navigasyon uygulaması üzerinde harita programı da yer alıyor. Eğer mobil cihazınızda uygulama fazlalığı istemiyorsanız yenin nesil navigasyon uygulaması ile hem harita hem yol bulucuyu bir yerde kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde telefonunuzun hafızasını fazla uygulamalar ile meşgul de etmemiş olacaksınız. Nagivasyon programları içinde en iyisi sesli navigason desteği ile Google Maps uygulaması.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir