2014 teknolojisi ZTE Grand S II

By
Updated: Mart 11, 2014
ZTE Grand S IITeknoloji denildiğinde bir çoğumuzun aklına oyuncaklar gelir. Çünkü son teknoloji oyuncaklar büyük çocuklar için en bağımlılık düzeyinde etkiye sahip hobilerdir. CES 2014 fuarında sergilenen bu yeni oyuncaklar, oyun severlerin ilgisini çekmeye başladı bile.

2014 teknolojisi hakkında araştırma yapanların CES’de sergilenen son teknoloji oyuncakları es geçmesi mümkün değil. Bizim de beğendiğimiz bir iki oyun var ancak insanlar genel olarak cep telefonlarına çok daha fazla ilgi duyuyor. Bu nedenle sizlere telefonlardan bahsetmek istiyoruz.

ZTE Grand S II

Bu model 2014 ün en beğenilen telefonlarından biri olacak, 5.5 inç ekrana sahip olmasının yanı sıra 8 megapiksel dahili kamerası ile herşeyi kaydedebilmeniz için tasarlanmış. Görüntü kalitesi tartışılmayacak kadar iyi olan ZTE Grand S 2 ile hayallerinizin telefonuna şimdilik sahip olabilirsiniz. Şimdilik diyoruz çünkü teknoloji her gün gelişmeye devam ediyor, yeni modeller çıktıkça elinizdeki telefonu beğenmeyeceksiniz. Teknoloji gelişmeye devam ettiği sürece de bu böyle olacak.. ZTE Grand S 2 aynı zamanda 2.3 Ghz hızında ve bu da onun güçlü bir işletim sistemine sahip olduğunu gösteriyor. Snapdragon işlemcisi ile göz dolduran STE Grand S 2 CES 2014 ün öne çıkan telefonlarından biri.

2014 Teknolojisinde bizi bekleyen bir diğer yenilik de ses komutu ile çalışan cihazlar olacak. Bu özelliği çok sesli olarak algılayabilen yani 1-5 kişiye kadar farklı ses tonlarını kaydedip bu seslerden komut alabilen ZTE Grand S 2 de görebiliyoruz. Ses komutu ile fotoğraf çekmenin yanı sıra aynı zamanda tüm işlevleri de başarı ile yerine getirebilen bu akıllı telefon, 2014 ün en iyi telefonu olmaya aday.

2 Comments

  1. Osman

    13 Mart 2014 at 09:46

    TurkcellBİP Uygulamasını İnceleyip Uygulamanın Genel Bir İncelemesini Sitenize Yayımlarsanız Sevinirim Teşekkürler İyi Çalışmalar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir